Dom parterowy z garażem

 

Domy parterowe są wybierane głównie przez osoby, które nie planują zakładać dużych rodzin. Zwykle są wybierane przez osoby, które chcą żyć w modelu 2+1, albo w modelu 2+2. W takim przypadku wybór domu parterowego jest świetnym pomysłem. Jednocześnie często u takich osób pojawia się wątpliwość i pytanie z nią związane „czy możliwe jest połączenie takiego domu z garażem?”, a jeżeli tak to jak wiele samochodów się w nim zmieści? Coraz częściej dzisiaj w małżeństwach są dwa samochody, dlatego najlepiej gdyby garaż był w stanie pomieścić dwa samochody.

 

Wystarczy spojrzeć na projekty https://www.homekoncept.com.pl/product-category/dom/domy-parterowe  lub innych firm i przekonasz się, że również domy parterowe posiadają duże garaże.

 

 

Czy dom parterowy z garażem to dobry wybór?

Wiele osób obawia się, że stosunkowo mały dom z dużym garaże będzie wyglądał dziwnie. Oczywiście o gustach ciężko jest dyskutować – jednym osobom podobają się bardziej jedne domy, a drugim inne.

 

Jednak dobrze zaprojektowany mały dom parterowy z dużym garażem będzie wyglądał bardzo dobrze. Dlatego jeżeli planujesz mieć małą rodzinę, a chcesz mieć duży garaż to nie musisz od razu stawiać ogromnego domu z piętrem. Również mały dom będzie spełniał swoje funkcje i wyglądał dobrze.

 

Dom parterowy w trakcie budowy.
Dom parterowy.

 

Przeglądaj gotowe projekty i wybierz coś dla siebie

Oczywiście na ostateczny wygląd takiego domu wpływa wiele rzeczy, dlatego najlepiej jeżeli po prostu będziesz przeglądał gotowe projekty w kategorii „domy parterowe” i po prostu wybierzesz ten, który najbardziej Ci się podoba.

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele w tym artykule mówię o wyglądzie i o tym, że dom parterowy, który wybierzesz powinien Ci się podobać, jednak osobiście uważam, że tak właśnie powinno być. Spędzisz w tym domu wiele lat, prawdopodobnie będziesz w nim mieszkał do końca swojego życia. Dlatego warto, żebyś patrząc na niego czuł dumę i radość. Dzięki temu będziesz bardziej zadowolony z inwestycji i wydanych pieniędzy.